تورکمن صحرا مدیا
www.turkmensahramedia.net
info@turkmensahramedia.net
|

تعداد بازديد: 1070
(تعداد نظر : 2)

.
27 اسفند 1390

عید نوروز بر همه مبارک باد!

آمدن بهار و جشن نوروز همواره سرآغاز کار تازه بر روی زمین، نشانه فصلی نوین از درآمیزی انسان و طبیعت و شور و تلاشی نوین برای نوآوری بوده است. نوروز هماره نماد فرا رسیدن فصل خیر و برکت، چیرگی بر سکون و پاسداران سیاهی و خیز از دل کهنگی آزاردهنده به سوی تازگی بهاران بوده و نوروز نشانه ماندگار از ناپایداری تباهی و پایداری هستی است.
در تاریخ چند هزار ساله برگزاری این مراسم ، توده مردم هیچگاه سنگر امید به فردا و باور به محو این تباهی را رها نکردند. بزرگداشت جشن نوروز جلوه ای آشکار از این امید و باور است. چرا که این روز نماد امیدها و آرمانهای مردم در دستیابی به صلح، آرامش و زندگی پربارتر بوده است. از اینرو، آئین زیبا و شادی آفرین نوروز، دیگر از جنبه سنتی و آئینی خود فراتر رفته و امروز به یکی از جلوه های پایداری و مقاومت در برابر فرهنگ مرده پرستان و مروجان خرافات و جهل بدل گردیده است.
این خجسته روز را گرامی بداریم، این جشن فرخنده را با سرودن ترانه های شورانگیز بهاری و عشق زیبایی طبیعت و انسان و با امید به گام گذاردن در راه فردایی بهتر، هر چه با شکوه تر برگزار کنیم. باشد که سال ١٣٩١ خورشیدی به سال نزدیکی بیشتر دستها و دلهای انسانهای نیک جامعه مان و محو سیاهی ها بدل گردد.
کارکنان سایت تورکمن صحرا مدیا فرا رسیدن سال ١٣٩١ خورشیدی و عید نوروز را به شما تبریک گفته و برای همه شما در سال نو، آرزوی تندرستی، سعادت و سالی مملو از شادی وموفقیتهای روزافزون می نماید.

نظرها
آت اوغلان
2012-04-13 21:09:42

ادامه خاطرات احمد چي شد؟
fereydoondiyeji
2012-04-15 20:46:17

atoglaneaziz,salam manham montazerekhateratejalebetürkm enistanhastam.
نظر شما در مورد مطلب بالا
نوشتن نام و نظر هر دو ضروري است
(نظر شما مدت کوتاهي پس از دريافت منتشر مي شود)
(مطالب توهين آميز درج نمي شود)
* نظر :
حد اکثر 300 کلمه
* نام :
توجه: برای اينکه پيام شما فرستاده شود لطفا عددی را که در شکل بالای بخش نظرها مي بينيد در سمت راست آن بنويسيد.
علت این کار این است که جلوی پیام های تبلیغاتی که توسط برنامه های کامپیوتری فرستاده می شود گرفته شود.

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع آزاد است
بازگشت به صفحه قبل